Pradžia > Naujienos > Deimantinė valymo sistema

Deimantinė valymo sistema

DCS – Deimantinė Valymo Sistema (Diamond Cleaning System) tai nauja technologija, skirta grindų valymui, priežiūrai ir apsaugai, naudojant mikroskopinius deimantus. DCS metodai: TwisterTM ir HybridTM. Abu valymo metodai yra ekologiški ir nežalingi aplinkai.

Twister deimantinis padas

TwisterTM

- puikiems valymo rezultatams kiekvieną dieną

 TwisterTM - tai revoliucinė valymo sistema, susidedanti iš padų, pagamintų naudojant milijardus mikroskopinių deimantų, kurie valo ir poliruoja paviršių mechaniniu būdu. Darbo metu nebereikia naudoti chemijos priemonių. TwisterTM gali būti naudojamas ant dažniausiai pasitaikančių grindų tipų, tokių kaip: terasos, natūralaus akmens, betoninių, vinilinių ir epoksidinių grindų. TwisterTM  nuvalo, nublizgina ir nupoliruoja senas nusidėvėjusias ir nublukusias grindis. Unikalių TwisterTM savybių dėka laimi abi pusės: tiek valymo kompanija, tiek grindų savininkas.

Twister spalvoti padai

HybridTM

- senos grindys atrodytys kaip naujos

 HTC pristato naujieną akmens grindų atnaujinimo srityje. DCS HybridTM sistema suteikia naują gyvenimą pažeistoms ir smarkiai nusidėvėjusioms terasos ir natūralaus akmens grindims. Lengvai naudojamas ir nežalingas aplinkai, DCS HybridTM suteikia galimybę pašalinti dėmes, įtrūkimus ir „apelsino žievelę“. Naudojant tik įprastas valymo mašinas ir vandenį. Atnaujinkit grindis ir nereiks jų keisti!

Twister hybrid atnaujinimo padas


 

Parašykite mums:

Video:

Vitaresta. Švara - mūsų profesija